Op initiatief van CD&V werd een economische raad (Senter) opgericht in onze gemeente. Een aantal actieve ondernemers die er deel van uitmaken organiseerden een eerste bijeenkomst met ondernemers van Sint-Laureins. Een geslaagde avond waarbij ook twee jonge ondernemers van de eigen gemeente Björn Van Tomme van Aco-bouwteam en Sander Mollet van SMO aan het woord kwamen.
Je ziet dat we ook vanuit de oppositie werken voor onze gemeente.
Voor CD&V maakt Bart Van de Keere deel uit van de Senter.

Lees de reacties (0)
Lees de reacties (0) Verberg reacties

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.